Smer: harmónia
Hlavná stránka   |   Ľanové semeno   |   Cviklová šťava   |   Kontakt

Oči sú mapou nášho tela
Príroda nás obdarila výnimočným orgánom, ktorý zaznamenáva každú udalosť, odohrávajúcu sa v našom organizme - je ním oko. Svojím napojením na nervový systém vytvára mapu vo forme znamienok v očnej dúhovke, ktoré irisdiagnostika umožňuje „čítať“ a využívať k určeniu stavu nášho organizmu. Ide o metódu bezbolestnú, vhodnú pre každého, kto chce vedieť viac podrobností o svojom zdravotnom stave. Vyšetrenie trvá 10 minút, bez röntgenu a chémie, len odzeraním znamienok v očnej dúhovke za pomoci lupy. Odhalí stav všetkých orgánov v tele, aj tých geneticky slabších. Zistí príčiny už prejavených chorôb a pomôže i predísť tým ešte neprejaveným. Diagnostik vám na základe tohto vyšetrenia navrhne vhodnú stravu, pitný režim, vyberie vhodné potravinové doplnky vo forme imunostimulátorov.


Ján Dedík - naturoterapeut

v Bratislave ordinuje vždy v prvú stredu a štvrtok v mesiaci v CULTUSe Prievoz na Kaštieľskej ul. 30 (5 minút chôdze od križovatky Tomášikova-Gagarinova).

Streda: 10:00 - 18:00 h (2013: 5.6., 3.7., 7.8., 4.9., ...)
Štvrtok:  8:00 - 16:00 h (2013: 6.6., 4.7., 8.8., 5.9., ...)

Kontakty - mejl: lucia.dedikova.uherkova@gmail.com, tel. p. Dedík 0905 513 908

Ján Dedík sa venuje práci v alternatívnej medicíne už 40 rokov. Pre prípravu vhodných liečivých prostriedkov zberá naše domáce druhy rastlín vo voľnej prírode Považia, ostatné vo svojej záhrade na lazoch pri Moravskom Lieskovom. Pri všetkom mu hojne pomáha dcéra - pokračovateľka Lucia.Že Jankove byliny liečia nielen kadejaké chrastičky, ale dokážu i "zobrať človeka hrobárovi z lopaty" som už dávnejšie poznal z rozprávania, i zo svojho blízkeho okolia. Dodnes k nemu chodím raz-dvakrát do roka sám či aj s rodinou skontrolovať svoje zdravie a nabrať zopár fľaštičiek vylepšovačov zdravia a vitality.

¤TŠ  19.10.2012 

Hore